TT OFİS MOBİLYALARI

TT ofis, mobilya sektöründe faaliyet gösteren ve akademik eğitimleri ile sektörel tecrübelerini harmanlayarak uzun zamandır bir çok marka kuruluşun geri planda üretimlerini yapan tecrübeli bir ekibe sahip yeni bir oluşumdur.

Başta ofis mobilyası olmak üzere, endüstriyel ahşap ürünleri ile gerçekleştirilen bir çok projeye yön vermiş olan ve kullanıcıları tarafından bilinmese de yüzlerce mekanda ürünleri kullanılmakta olan bir üretim geçmişinin, markalaşma bilinci ve kurumsal hizmet sunma anlayışı ile yola çıkmıştır.

Mimarlar ve proje sahipleri ile birlikte kaliteli, konforlu ve ergonomik çalışma alanları kurmak ve mobilyanın hayatımızda olan önemini göstermek amacıyla daha çok çalışarak sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedeflemektedir.

Kurumsal bir yapı kurarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını anlamak, çözüm üreten bir marka haline gelmek, bunun yanında da kurumsal yapılardaki bürokrasileri en aza indirip müşterilerini memnun etmeyi amaç edinmiştir.

Girişimcilerinin üretimden gelen güçlerini, deneyimleri ile birleştirerek sektörün ihtiyaçlarını karşılayan ve çalışılan değil yaşanılan çalışma alanları kurmayı kendisine iş edinmiş bir iştirakdir.